Hakkımızda

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Panel Üretimi
100%
Soğuk Oda Kapısı
100%
Soğutma Cihazları
100%
Proje Danışmanlığı
100%

Firmamız, yurt içi ve yurt dışında yüksek kalite beklentisi içinde olan kullanıcıların çözüm taleplerine 25 yıllık sektör deneyimi ile hizmet vermektedir.
Kurulduğu ilk andan itibaren “Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı, dürüstlük ile kaliteyi mutlak surette beraberinde taşır.”
Müşterileriler ile kurmuş olduğu yakın ilişkiler neticesinde sürekli geliştirdiği sektör tecrübesini, bu hizmet anlayışı ile çözüm ortaklarına sunmaktadır.
Gerek yurt içi gerekse yurt dışında, talepleri iletilen soğuk hava depoları için gerekli olan malzemelerin satışları ile satış sonrası uygulamalarını uzun yıllardır yapan firmamız;

• Soğuk Oda Panelleri,
• Soğuk Oda Kapıları,
• Soğutma Gurupları

alanlarında ki genel hizmetlerini kapsayan tüm yurt içi ve yurt dışı projeleri için gerekli malzeme satışlarını ve satış sonrası uygulamalarını da yapmakta ve “anahtar teslim” hizmetleri sunabilmektedir.
Hizmet verdiğimiz endüstriyel sektör için özenle seçerek görev verdiğimiz teknik ağırlıklı kadromuz, çalışma ilkelerimiz gereğince müşterilerine “hem ticari, hem de teknik yönden daha iyi olmayan” herhangi bir ürün ve hizmet teklif etmemektedir.
Firmamız, uzman kadrosunun kontrolünde ve konusunda sahip olduğu yüksek bilgi birikiminin eşliğinde çözüm ortaklarına, kendi faaliyet alanlarında daha doğru hizmetleri sunabilmesi için destek olmayı hedeflemektedir.
Hedeflediğimiz bu istikrarlı yolda bizimle paylaşacağınızı ümit ettiğimiz projeleriniz ve bu husus hakkında ayırabileceğiniz değerli vakitleriniz için şimdiden teşekkür ediyor, size ve şahsınız nezdinde tüm firmanız çalışanlarına başarılar diliyoruz.

Saygılarımızla…